Sanok.TV

Ekran na Sanok i okolice

Witaj!

Sanok to jedno z najstarszych miast w południowo-wschodniej Polsce i główny ośrodek historycznej Ziemi Sanockiej. Niegdyś uprzemysłowiony, eksportujący swoje produkty maszynowe i chemiczne poza Polskę i Europę, dziś Sanok zmienia swój profil. Kwitnie tu kultura, oświata i sport. Coraz bogatsza staje się też oferta turystyczna, czyniąca Sanok interesującym punktem docelowym dla turystów, a nie jedynie bazą dla wycieczek w Bieszczady.

Zapraszamy do Sanoka!

IV liga 2019/2020, Grupa Podkarpacka

Źródła: 90minut.pl  |  ekoball.pl
Terminarz
DataMeczRezultat
2019-08-09Ekoball Sanok - KS Pilzno2 - 0
2019-08-15Błękitni Ropczyce - Ekoball Sanok5 - 1
2019-08-18Ekoball Sanok - Piast Tuczempy0 - 1
2019-08-24Karpaty Krosno - Ekoball Sanok1 - 3
2019-08-28Ekoball Sanok - Sokół Kolbuszowa Dolna0 - 0
2019-09-01Stal II Stalowa Wola - Ekoball Sanok2 - 2
2019-09-07Ekoball Sanok - Start Pruchnik4 - 0
2019-09-14/15Głogovia Głogów Małopolski - Ekoball Sanok
2019-09-21/22Ekoball Sanok - Korona Rzeszów
2019-09-28/29KS Wiązownica - Ekoball Sanok
2019-10-5/6Ekoball Sanok - Stal II Mielec
Tabela
#ZespółMZRPPKTBRST
1 Korona Rzeszów761019103
2 KS Wiązownica760118208
3 Stal II Mielec751116196
4 JKS 1909 Jarosław74121397
5 Igloopol Dębica733112138
6 Partyzant Targowiska733112117
7 Głogovia Głogów Małopolski740312168
8 Piast Tuczempy73221165
9 Ekoball Sanok732211129
10 Izolator Boguchwała723291112
11 Wisłok Wiśniowa723291212
12 Błękitni Ropczyce722381110
13 Sokół Kolbuszowa Dolna71336615
14 KS Pilzno71245815
15 Polonia Przemyśl71245812
16 Stal II Stalowa Wola71154914
17 Karpaty Krosno70252311
18 Start Pruchnik70161527
Strzelcy
#ZawodnikBramki
1Niemczyk, Damian3
Kuzio, Mateusz3
3Sieradzki, Bartosz2
4Sobolak, Sebastian1
Tabisz, Łukasz1
Adamiak, Karol1
Ząbkiewicz, Jakub1

KSU - Moje Bieszczady

  • Góry, aż do nieba i zieleni krzyk.
  • Polna droga pośród kwiatów i złamany krzyż.
  • Strumień skryty w mroku i zdziczały sad.
  • Stara cerkiew pod modrzewiem i pęknięty dzwon.
  • Zarośnięty cmentarz, na nim dzikie bzy.
  • Ileż łez i ileż krzywdy. Ileż ludzkiej krwi...
Przepiękna piosenka KSU o miłości do Bieszczad, niezachwianej trudną przeszłością.

Tego nie zobaczysz w telewizji publicznej!

Powiedzmy sobie otwarcie, bo tego się w Polsce nie mówi. Kto dał gwarancję... Ja o tym mówię od 88 roku. Kto dał gwarancję, że w Polsce nie będzie ujawniona agentura wojskowa i cywilna do końca? Tą instytucją, która dała gwarancję, jest hierarchia Kościoła Katolickiego w Polsce w osobie biskupa Orszulika (wrocławskiego) i Dąbrowskiego. Można sprawdzić w książce Generał Kiszczak mówi... prawie wszystko..., wydanej na początku lat 90tych.

Robert Majka
Poseł niezrzeszony, Robert Majka, o agenturalnej przeszłości polskich polityków i herarchów Kościoła Katolickiego. Materiał wRealu24.pl.

Leszek Żebrowski o stosunku mniejszości narodowych do podziemia niepodległościowego oraz wzruszająca dekoracja Basi Poleszuk!

Od tamtych wydarzeń, które tu, w tym terenie drażnią, minęły prawie trzy pokolenia. Jest to rana, która się nie goi, dlatego, że w znacznym stopniu jest bardzo sztucznie podsycana. Po to, żeby właśnie dzielić, jątrzyć... Żebyśmy nie znaleźli żadnego punktu stycznego... Żeby do tego porozumienia nie doszło. Cała nasza historia z tego okresu, o którym będę mówił, ale także wcześniejsza, jest zakłamywana. Jet to robione systematycznie, stale, przez bardzo różne srodowiska.

Nie ma dyskusji z takim przeciwnikiem, który nie uznaje czegoś takiego, jak fakty. Fakty w historii są tym, czym dogmaty w religii. Jeśli je zabierzemy, to cała konstrukcja runie.

Leszek Żebrowski
Publicysta historyczny i działacz społeczno-polityczny, Leszek Żebrowski, o odkłamywaniu polskiej historii. Materiał wRealu24.pl.