Sanok.TV

Ekran na Sanok i okolice

Witaj!

Sanok to jedno z najstarszych miast w południowo-wschodniej Polsce i główny ośrodek historycznej Ziemi Sanockiej. Niegdyś uprzemysłowiony, eksportujący swoje produkty maszynowe i chemiczne poza Polskę i Europę, dziś Sanok zmienia swój profil. Kwitnie tu kultura, oświata i sport. Coraz bogatsza staje się też oferta turystyczna, czyniąca Sanok interesującym punktem docelowym dla turystów, a nie jedynie bazą dla wycieczek w Bieszczady.

Zapraszamy do Sanoka!

IV liga 2018/2019, Grupa Podkarpacka

Źródła: 90minut.pl  |  ekoball.pl
Terminarz
DataMeczRezultat
2018-08-11Ekoball Sanok - Błękitni Ropczyce2 - 0
2018-08-15Ekoball Sanok - Wisłok Wiśniowa1 - 2
2018-08-20Polonia Przemyśl - Ekoball Sanok1 - 1
2018-08-25Ekoball Sanok - Wisłoka Dębica0 - 0
2018-08-29Karpaty Krosno - Ekoball Sanok0 - 1
2018-09-01Ekoball Sanok - Sokół Kolb. Dolna3 - 0
2018-09-08Piast Tuczempy - Ekoball Sanok2 - 2
2018-09-15Ekoball Sanok - Przełom Besko2 - 0
2018-09-22Orzeł Przeworsk - Ekoball Sanok1 - 7
2018-09-29Ekoball Sanok - KS Wiązownica1 - 1
2018-10-06Rzemieślnik Pilzno - Ekoball Sanok0 - 2
2018-10-13Ekoball Sanok - Izolator Boguchwała2 - 2
2018-10-20Korona Rzeszów - Ekoball Sanok0 - 1
2018-10-27Ekoball Sanok - Stal Gorzyce1 - 0
2018-11-03JKS 1909 Jarosław - Ekoball Sanok0 - 0
2018-11-10Ekoball Sanok - Sokół Nisko1 - 0
2018-11-17Igloopol Dębica - Ekoball Sanok2 - 0
2019-03-09Błękitni Ropczyce - Ekoball Sanok2 - 0
2019-03-17Wisłok Wiśniowa - Ekoball Sanok1 - 1
2019-03-23Ekoball Sanok - Polonia Przemyśl0 - 1
2019-03-30Wisłoka Dębica - Ekoball Sanok1 - 1
2019-04-06Ekoball Sanok - Karpaty Krosno1 - 2
2019-04-13Sokół Kolb. Dolna - Ekoball Sanok0 - 3
2019-04-20Ekoball Sanok - Piast Tuczempy3 - 0
2019-04-27Przełom Besko - Ekoball Sanok0 - 0
2019-05-01Ekoball Sanok - Orzeł Przeworsk2 - 0
2019-05-04/05KS Wiązownica - Ekoball Sanok1 - 1
2019-05-11Ekoball Sanok - Rzemieślnik Pilzno3 - 1
2019-05-18Izolator Boguchwała - Ekoball Sanok0 - 2
2019-05-25/26Ekoball Sanok - Korona Rzeszów
2019-05-29Stal Gorzyce - Ekoball Sanok
2019-06-01/02Ekoball Sanok - JKS 1909 Jarosław
2019-06-08/09Sokół Nisko - Ekoball Sanok
2019-06-15/16Ekoball Sanok - Igloopol Dębica
Tabela
#ZespółMZRPPKTBRST
1 Wisłoka Dębica291991666016
2 Izolator Boguchwała291865606025
3 Polonia Przemyśl291676555327
4 Wisłok Wiśniowa291667545335
5 Ekoball Sanok2913106494423
6 Piast Tuczempy2912710434948
7 JKS 1909 Jarosław291199424237
8 Karpaty Krosno2812511413432
9 Rzemieślnik Pilzno2911810414845
10 KS Wiązownica2911612394738
11 Korona Rzeszów2912314393747
12 Błękitni Ropczyce2912314395051
13 Igloopol Dębica2910811384544
14 Sokół Kolbuszowa Dolna299416313855
15 Orzeł Przeworsk297616272551
16 Sokół Nisko298318273260
17 Przełom Besko284618182060
18 Stal Gorzyce294421162972
Strzelcy
#ZawodnikBramki
1Sobolak, Sebastian14
2Lorenc, Piotr7
3Kuzio, Mateusz4
Domaradzki, Rafał4
5Sieradzki, Bartosz3
Adamiak, Karol3
7Ząbkiewicz, Jakub2
8Kokoć, Jakub1
Słysz, Szymon1
Kozubek, Wiesław (samob.)1
Pielech, Dominik1
Jaklik, Krystian1
Niemczyk, Damian1
Tabisz, Łukasz1

KSU - Moje Bieszczady

  • Góry, aż do nieba i zieleni krzyk.
  • Polna droga pośród kwiatów i złamany krzyż.
  • Strumień skryty w mroku i zdziczały sad.
  • Stara cerkiew pod modrzewiem i pęknięty dzwon.
  • Zarośnięty cmentarz, na nim dzikie bzy.
  • Ileż łez i ileż krzywdy. Ileż ludzkiej krwi...
Przepiękna piosenka KSU o miłości do Bieszczad, niezachwianej trudną przeszłością.

Tego nie zobaczysz w telewizji publicznej!

Powiedzmy sobie otwarcie, bo tego się w Polsce nie mówi. Kto dał gwarancję... Ja o tym mówię od 88 roku. Kto dał gwarancję, że w Polsce nie będzie ujawniona agentura wojskowa i cywilna do końca? Tą instytucją, która dała gwarancję, jest hierarchia Kościoła Katolickiego w Polsce w osobie biskupa Orszulika (wrocławskiego) i Dąbrowskiego. Można sprawdzić w książce Generał Kiszczak mówi... prawie wszystko..., wydanej na początku lat 90tych.

Robert Majka
Poseł niezrzeszony, Robert Majka, o agenturalnej przeszłości polskich polityków i herarchów Kościoła Katolickiego. Materiał wRealu24.pl.

Leszek Żebrowski o stosunku mniejszości narodowych do podziemia niepodległościowego oraz wzruszająca dekoracja Basi Poleszuk!

Od tamtych wydarzeń, które tu, w tym terenie drażnią, minęły prawie trzy pokolenia. Jest to rana, która się nie goi, dlatego, że w znacznym stopniu jest bardzo sztucznie podsycana. Po to, żeby właśnie dzielić, jątrzyć... Żebyśmy nie znaleźli żadnego punktu stycznego... Żeby do tego porozumienia nie doszło. Cała nasza historia z tego okresu, o którym będę mówił, ale także wcześniejsza, jest zakłamywana. Jet to robione systematycznie, stale, przez bardzo różne srodowiska.

Nie ma dyskusji z takim przeciwnikiem, który nie uznaje czegoś takiego, jak fakty. Fakty w historii są tym, czym dogmaty w religii. Jeśli je zabierzemy, to cała konstrukcja runie.

Leszek Żebrowski
Publicysta historyczny i działacz społeczno-polityczny, Leszek Żebrowski, o odkłamywaniu polskiej historii. Materiał wRealu24.pl.